Lightscreen Lightscreen 2.4

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lightscreen to jedno z najprostszych narzędzi to tworzenia zrzutów ekranu w systemie Windows, oferujące wszystkie niezbędne funkcje do wygodnego przechwytywania i zapisywania na dysku aktualnego w danej chwili wyglądu np. pulpitu.

Aplikacja daje możliwość przechwytywania 3 obszarów ekranu - całego pulpitu, okna lub wskazanego przez użytkownika elementu. Z poziomu ustawień programu użytkownik zdefiniować może lokalizację, w której zapisywane będą przechwycone obrazy, ich format (JPG, PNG lub BMP), szablon nazw, opóźnienie z jakim nastąpi przechwycenie oraz czy okno programu ma zostać ukryte podczas tworzenia zrzutu. Ponadto możliwe jest także ukrywanie kursora myszki, deklaracja uruchamiania narzędzia wraz z systemem, czy przechwycony obraz ma zostać skopiowany do systemowego schowka itp.

Lightscreen dostępny jest w polskiej wersji językowej. Po uruchomieniu narzędzie dostępne jest z poziomu systemowego zasobnika. Kliknięcie ikony programu powoduje wywołanie jego głównego okna, gdzie dostępne są wszystkie opcje konfiguracyjne. Zaletą jest obsługa skrótów klawiszowych, które usprawniają operację inicjalizacji przechwytywania obrazu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!