Lista zakupów - Łowcy Cen Lista zakupów - Łowcy Cen 1.1.8

Strona główna Android Zakupy Porównywarki cenowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lista zakupów - Łowcy Cen to ładnie wykonana, prosta w obsłudze i funkcjonalna aplikacja, która służy jako lista zakupów oraz porównywarka cen o produktach. Program pozwala też zdobywać informacje o promocjach cenowych na interesujące nas towary.

Program jest częścią serwisu internetowego ŁowcyCen.pl, dlatego warto stworzyć konto i się zalogować, aby w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez aplikację mobilna. To m.in. opcja monitorowania ceny wybranych produktów, a także udostępniania list zakupów innym osobom.

Aplikacja jest wykonana w ładny dla oka sposób, a nawigacja po niej jest łatwa do opanowania już kilka chwil po zainstalowaniu. Na ekranie głównym znajdziemy wyszukiwarkę produktów, skrót do listy zakupów, skaner kodów kreskowych, skrót do listy monitorowanych produktów, informację o naszym koncie, a także przewodnik opisujący funkcje usługi.

Nową listę zakupów stworzymy w wygodny sposób, za pomocą dużego przycisku znanego z wytycznych Material Design. Możemy też dodać listę udostępnioną nam w formie kodu kreskowego. List możemy stworzyć dowolną liczbę, każdej nadając osobny tytuł. Z kolei poszczególne towary możemy dodać do listy również za pomocą kodu kreskowego, wpisując ręcznie jego nazwę lub dyktując za pomocą narzędzia do obsługi komend głosowych. Tutaj trzeba przyznać, że w aplikację wkradł się lekki chaos, bo przyciski służące do dodawania produktów pomieszano z tymi do udostępniania list, przez co na początku trudno się połapać, co do czego służy. Poszczególne pozycje z listy możemy też w wygodny sposób odznaczać, gdy dany towar trafi do naszego koszyka.

Ciekawą funkcją jest monitorowanie cen produktów, których obecnie w bazie danych usługi znajdziemy ok. 170 tys. Gdy wpiszemy np. mleko kokosowe, wówczas wyświetli się lista tego typu mleka od różnych producentów i w różnych sklepach, wraz z aktualnymi cenami. Wskazując, że dany produkt chcemy obserwować, aplikacja poinformuje nas, gdy jego cena się zmieni i będzie niższa. To więc ciekawa propozycja dla łowców promocji.

Aplikacja jest dostępna za darmo i nie wyświetla reklam, zawiera sporo przydatnych funkcji i może służyć jako ciekawy zamiennik np. dla Listonica lub Google Keep.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Być może jakieś są.
Błędy ortograficzne w aplikacji.
ocena użytkownika
22.02.2018 16:01 • Recenzja do wersji 1.1.8

Odrzuca bo błędy.

Nowoczesna lista zakupów, z mnóstwem innowacyjnych funkcji
Brak
ocena użytkownika
25.03.2016 18:58 • Recenzja do wersji 1.0.0

Polecam, bardzo dobra darmowa aplikacja, z mnóstwem funkcji których nie mają konkurencyjne aplikacje.