Live Interior 3D Free Live Interior 3D Free 2.0.2

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Live Interior 3D Free to darmowa aplikacja z serii programów do projektowania wnętrz, przygotowana do pracy z myszką lub ekranem dotykowym. W programie można przygotować 2-wymiarowe plany pięter i pomieszczeń oraz wizualizację 3D z materiałami i teksturami. Program jest łatwy w obsłudze i poradzą sobie z nim nawet początkujący projektanci.

Program pozwala pracować w dwóch i trzech wymiarach. W pierwszym trybie pozwala układać meble i wyposażenie na planie piętra widzianym z góry. W trzech wymiarach można oglądać renderowane w czasie rzeczywistym wnętrze z różnych perspektyw, a także przesuwać meble i nakładać różne materiały i kolory na obiekty przeciągając je z palety na modele. Zmiany widać natychmiast. Na wizualizacji można także zmieniać oświetlenie i porę dnia, co pozwala przyjrzeć się też rozmieszczeniu lamp, barwie światła i temu, jak pokój będzie wyglądał nocą.

Program pozwala rysować plany nie tylko płaskich powierzchni, ale też loftów z antresolą i tarasów. W bibliotece znajduje się ponad 1,5 tysiąca materiałów i 1,2 tysiąca obiektów, z których można wybierać wyposażenie. Są tu krzesła, AGD, kanapy, biblioteczki, dywany, drzwi, okna, zasłony, rośliny doniczkowe i wiele innych. Wymiary każdego z nich można dostosować podczas ustawiania, by były bliższe faktycznie posiadanym meblom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!