Lockwatch - Thief Catcher Lockwatch - Thief Catcher 6.2.6

Strona główna Android Bezpieczeństwo Programy antykradzieżowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lockwatch to sprytna aplikacja, dzięki której znacząco zwiększamy szanse na odnalezienie skraizionego lub zgubionego smartfonu.

Aplikacja w ukryciu robi zdięcia przednim aparatem, gdy nie powiedzie się próba odblokowania Androida. To zdjęcie, wraz z położeniem zostanie wysłane właścicielowi smartfonu w taki sposób, by złodziej o tym nie wiedział. Aplikacja jest niewielka i bardzo lekka, dzięki czemu jeśli uda się odblokować smartfon, nikt się nie zorientuje o jej obecności.

Aplikacja ma też sporo zaawansowanych funkcji, które można dokupić za niewielką kwotę. Użytkownicy wersji Premium otrzymają e-mail z położeniem smartfonu po każdym jego włączeniu. Aplikacja może też monitorować zmianę karty SIM i przyśle właścicielowi smartfonu wiadomość z informacjami o nowej karcie i nowym numerem telefonu.

Ponadto aplikacja Premium będzie robił więcej zdjęć przy nieudanym odblokowaniu – serię 3 zdjęć co sekundę. Przy okazji zostanie nagrane 20 sekund dźwięku. Podobnie jak w darmowej wersji, te dane i lokalizacja zostaną przysłane e-mailem do właściciela, gdy tylko smartfon połączy się z Internetem. Współrzędne GPS można też wysłać SMS-em na numer znajomego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!