LogoSmartz 11.0

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LogoSmartz 10 to najnowsza edycja ciekawej aplikacji przeznaczonej do tworzenia logotypów i logosów w dosłownie kilka minut.

Program został wyposażony w szerokie zaplecze gotowych projektów, które w łatwy sposób można dopasować (kolory, czcionki, napisy, symbole) do własnych potrzeb, oraz imponującą liczbę wysokiej jakości symboli (około 4000) i czcionek. Nowa wersja LogoSmartz oferuje również spore możliwości w zakresie stosowania przeróżnych efektów specjalnych na takich elementach projektów jak tekst czy grafiki, a wśród nich tworzenie zaawansowanych efektów cieni czy gradientów. Autorzy pomyśleli również o zaimplementowaniu możliwości kontrolowania pozycji kilku elementów jednocześnie.

Gotowe projekty można eskortować do takich formatów jak TIFF, JPG, GIF, PNG, EPS i Vector EPS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!