reklama

Lords of The Fallen w 2014 roku na PC i konsolach nowej generacji

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Przyszły rok zapowiada się ciekawie dla miłośników porządnych gier RPG, w dodatku polskich, a także wielbicieli nowych technologii. Z jednej strony Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się wtedy na PC, jak również PlayStation 4, a z drugiej konkurencję dla dzieła CD Projekt RED ma stanowić przygotowywane też na komputery i konsole nowej generacji Lords of The Fallen. Warto wiedzieć, że nad dziełem tym czuwa między innymi Tomasz Gop, a więc producent chociażby... Wiedźmina 2: Zabójców Królów. City Interactive potwierdziło premierę gry w 2014 roku.

Inspirowane Dark Souls dzieło dostarczyć ma rozrywki na wymagającym poziomie, bo zmagania z niezapomnianymi nieprzyjaciółmi do łatwych na pewno należeć nie będą, a zaawansowane możliwości rozwoju bohatera oraz nowy niezwykły świat fantasy powinny zaspokoić pragnienia co ambitniejszych graczy. Wspomina się o taktycznym systemie walki i rzecz jasna odmiennych drogach do celu — jako niejaki Harkyn przyjdzie nam mierzyć się z pradawną siłą w świecie wyznawców Upadłego Boga. Pierwsza prezentacja Lords of the Fallen szykowana jest na tegoroczne Electronic Entertainment Expo w czerwcu. Projekt powstaje przede wszystkim z myślą o samotnikach.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić