Lossless Audio Checker Lossless Audio Checker 2.0.7

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lossless Audio Checker to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie, z pomocą którego sprawdzimy czy pliki z muzyką w formacie FLAC lub WAV są rzeczywiście zapisane jako bezstratne.

Program podczas swojego działania analizuje zakres częstotliwości dźwięku każdego z wskazanych plików, wyszukując częstotliwości z różnych przyczyn ograniczone. Z jego pomocą odnajdziemy w zbiorze naszej muzyki utwory, które pomimo, że pozornie zapisane są w formacie bezstratnym są tak naprawdę niekompletne.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!