Lucas Chess Lucas Chess 11.17

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lucas Chess to jeden z najlepszych programów do gry w szachy dla systemu Windows, który kierowany jest do graczy o różnym stopniu zaawansowania. Poza standardową opcją rozgrywki oferuje również możliwość nauki dla początkujących.

Rozgrywki szachowe na różnym poziomie

Lucas Chess bazuje na 40 różnych silnikach, umożliwiając graczowi zabawę na różnych poziomach zaawansowania. Możliwa jest ich dowolne konfigurowanie oraz instalowanie dodatkowych silników zgodnych z protokołem UCI. Odpowiedni dobór ustawień pozwala dostosować aplikację pod rozgrywkę dla zaawansowanych graczy, jak również np. dzieci stawiających pierwsze kroki w grze w szachy.

Wiele planów treningowych

Jak już zostało wspomniane, aplikacja pozwala toczyć mecze szachowe, ale również dysponuje bogatym zestawem treningów dla mniej doświadczonych lub początkujących graczy. Dzięki nim każdy użytkownik może przećwiczyć skuteczne zagrania, pozna różne scenariusze rozgrywki itp. Opcja ta jest w zasadzie unikatowa i trudno znaleźć podobne rozwiązanie w konkurencyjnych programach szachowych.

Kluczowe cechy Lucas Chess:

  • darmowa aplikacja do gry w szachy
  • rozgrywki na różnym poziomie trudności
  • 40 silników i możliwość instalacji własnych
  • treningi o różnym stopniu zaawansowania
  • aplikacja dostępna w wersji instalacyjnej oraz portable

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!