MAGIX Photostory Easy MAGIX Photostory Easy 2.0.1.54

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MAGIX Photostory Easy to prosty, bardzo intuicyjny program do tworzenia pokazów slajdów ze zdjęć i filmów.

Program ma możliwość importowania zdjęć i filmów z dowolnych nośników i automatycznie układa je na osi czasu według nazwy pliku. Użytkownik może zdecydować o czasie widoczności każdego ze zdjęć, poprawić jego kolory, ułożenie i dodać efekty albo napisy. Można też skorzystać z przejść między zdjęciami i nagrać komentarz do każdego z nich. By było szybciej, automat zadba o to, by każde zdjęcie wypełniało ekran.

Pokaz może oczywiście mieć własną muzykę, czołówkę i napisy końcowe.W każdej chwili można włączyć odtwarzanie pokazu na pełnym ekranie.

MAGIX Photostory Easy można testować przez 7 dni, a po darmowej rejestracji przez 30 dni. Eksport wideo jest ograniczony do 3 minut w wersji testowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!