MIUI Hidden Settings MIUI Hidden Settings 3.7

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

MIUI Hidden Settings to aplikacja dająca dostęp do ustawień systemu Android 7 i 8 oraz nakładki MIUI na urządzeniach Xiaomi, których nie znajdziemy w domyślnym interfejsie ustawień. Aplikacja umożliwia lepsze dopasowanie działania smartfonu do naszych potrzeb i może pomóc w jego optymalizacji oraz zmianie zachowanie powiadomień.

Dzięki zmianie ustawień możemy liczyć na dłuższy czas pracy smartfonów na akumulatorze, lepsze działanie aplikacji i większą kontrolę nad powiadomieniami. Możliwości aplikacji różnią się, zależnie od wersji systemu, na której zostanie zainstalowana.

Na Androidzie 8 MIUI Hidden Settings daje dostęp do: zarządzania aplikacjami, zarządzania powiadomieniami, logami powiadomień, funkcjami dotykowymi 3D, informacjami o smartfonie i diagnostyce sprzętu, QMMI, ustawień wydajności, ustawień akumulatora, czasu korzystania z aplikacji, blokowania elementów rozpraszających, podświetlenia zależnego od wyświetlanej treści, opcji deweloperskich i easter egga, umieszczonego w systemie.

Ustawienia dostępne na Androidzie 7 nieco się różnią. Tam aplikacja daje dostęp do: zarządzania aplikacjami, zarządzania powiadomieniami, logów powiadomień, zaplanowanego włączania i wyłączania smartfonu, testowania urządzenia, testowania FactoryKit, trybu oszczędzania akumulatora i optymalizacji akumulatora, czasu korzystania z aplikacji, blokowania rozpraszających elementów wizualnych, informacji o telefonie, opcji deweloperskich oraz gry Dessert case.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!