r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MSN News 2.2.96

Strona główna iOS Wiadomości Aktualności

MSN Wiadomości, to aplikacja, która pozwoli na sprawdzenie wiadomości z kraju i świata, zarówno te ogólne dotyczące sytuacji politycznej i gospodarczej, jak i tematyczne, np. sport, rozrywka itp.

Po włączeniu aplikacji, jako pierwsza wyświetla się wiadomość dnia. Na prawo od tego widoku znajdują się nagłówki najważniejszych wiadomości, a pod nimi po kolei wiadomości z Polski, ze świata, biznesu i sportu. Kolejności nie można zmienić, tak samo jak nie można dodać ani usuwać kategorii. Brakuje zdecydowanie serwisów technologicznych, które pojawiają się w innych czytnikach.

r   e   k   l   a   m   a

Czytanie wiadomości jest przyjemne. Układ jest następujący: zdjęcie wprowadzające, nagłówek i treść. Czcionkę można powiększać oraz zmienić jej styl: są dwa do wyboru. Aplikacja jest w pełni darmowa i nie zawiera reklam. MSN Wiadomości to dobry czytnik, ale zdecydowanie wymaga rozbudowania pod kontem personalizacji źródeł treści.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft prezentuje nowe aplikacje do śledzenia newsów na Androida i iOS-a

19
OPROGRAMOWANIE 31.01.2018 | Mateusz Budzeń

Firma z Redmond kontynuuje politykę wydawania aplikacji na mobilne systemy operacyjne rozwijane przez Google i Apple. Sporą aktualizację otrzymała właśnie aplikacja MSN Wiadomości. Zmiany trafiły do edycji testowej i są zapowiedzią gruntownego odświeżenia. Nowa wersja została znacząco przeprojektowana, by stać się bardziej przystępną i funkcjonalną. Zmiany zauważalne są już przy pierwszym uruchomieniu, które pozwala na skonfigurowanie aplikacji i wybranie interesujących treści. Solidny lifting objął także ekran główny, który otrzymał bardziej nowoczesny wygląd dostosowany do nowych wydań…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.