r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MSN Pogoda — prognozy i mapy 1.2.0

Strona główna Android Wiadomości Pogoda

Dzięki niewielkiej aplikacji Pogoda MSN, użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą szybko sprawdzić aktualną i przewidywaną na najbliższy czas pogodę. Dotyczy to zarówno ich aktualnej lokalizacji, jak i wybranych w wyszukiwarce miejsc. Obsługę aplikacji ułatwia wygodny i czytelny interfejs, wpisujący się w stylistykę systemu.

Aplikacja należy do grupy programów i usług MSN. Po zalogowaniu na nasze konto Microsoft (nie jest wymagane) otrzymujemy możliwość synchronizacji danych pomiędzy urządzeniami. Dzięki niej, użytkownik może szybko zorientować się w warunkach pogodowych. Domyślnie wykorzystywana jest aktualna lokalizacja użytkownika w oparciu o system GPS, sieci komórkowe oraz Wi-Fi, jednak w każdej chwili może on to zablokować. Główny ekran daje dostęp do ulubionych lokalizacji, które są dodawane w ramach prostej wyszukiwarki z podpowiedziami. Poszczególne miasta mogą być przeglądane zupełnie osobno, jak i przypisane do ekranu głównego jako animowane kafelki z danymi aktualnymi i na najbliższe godziny. Aplikacja informuje o temperaturze aktualnej, maksymalnej i minimalnej danego dnia, zachmurzeniu, kierunku i szybkości wiatru, a także widoczności. Dostępne są także informacje o ciśnieniu atmosferycznym.

r   e   k   l   a   m   a

Pozostałe zakładki pozwalają na sprawdzenie regionalne oraz krajowe mapy pogodowe, które w animowany sposób przedstawiają informacje o temperaturze i opadach. Aplikacja Pogoda MSN jest udostępniana za darmo, nie zawiera również żądnych reklam, a interfejs jest w pełni spolszczony. Niestety zabrakło w niej widgetów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.