Mach2 Mach2 0.3.0.0

Strona główna Windows Programowanie Inne programy dla programistów
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mach2 to otwarte narzędzie dla osób chcących przetestować nie tylko jawne funkcje w deweloperskich kompilacjach Windowsa, ale też te wyłączone przez Microsoft, na wczesnym stadium rozwoju.

Mach2 działa z linii poleceń. Stosując odpowiednie opcje można odczytać wszystkie włączone i wyłączone funkcje, zapisane w Feature Control oraz włączyć lub wyłączyć wybrane z nich.

Ponadto narzędzie pozwala łatwo przywrócić ustawienia do stanu domyślnego dla danej kompilacji Windowsa. To istotne z punktu widzenia stabilności systemu. Wiele z nieaktywnych funkcji systemu Windows nie zostało włączonych gdyż działają niestabilnie lub nadają się do użytku tylko na wybranych kompilacjach bądź konfiguracjach sprzętowych.

Korzystanie z tego programu może poważnie uszkodzić system. Nie należy zmieniać ustawień na systemach, których nie jesteśmy gotowi poświęcić w imię testów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!