reklama

MachStudio Pro 2.0.0.190

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MachStudio Pro to dostępne do niedawna jedynie odpłatnie profesjonalne oprogramowanie do renderowania grafiki i animacji 3D. Zawiera ono zaawansowaną technologię przetwarzania w czasie rzeczywistym, która poprzez wykorzystanie mocy obliczeniowej nowoczesnych kart graficznych pozwala kilkukrotnie skrócić czas renderowania. MachStudio Pro znajdzie swoje miejsce w procesie tworzenia animacji i grafik, jeśli mamy gotowe modele, ale potrzeba precyzyjnego oświetlenia, podglądu wielopunktowej perspektywy i renderowania tej samej sceny w różnych ujęciach.

MachStudio Pro 2.0 to rewolucja w procesie wizualizacji produkcji 3D. Jego mocną stroną jest przetwarzanie grafiki w czasie rzeczywistym, które wykorzystuje moc obliczeniową współczesnych profesjonalnych procesorów graficznych i innowacyjny silnik renderujący zaprojektowany specjalnie dla tej aplikacji. Dzieki temu MachStudio dostarcza dynamiczne i bogate środowisko do nieliniowej pracy z trójwymiarową grafiką, które pozwala oszczędzić czas i zasoby.

Interfejs i przepływ pracy w programie został zaprojektowany przez artystów dla artystów, aby wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu rynku. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie klastrów renderujących i oddanie władzy nad projektem w ręce grafików. Wygląd okien można dostosować do własnych potrzeb, aby maksymalnie zwiększyć produktywność poprzez ułatwienie dostępu do często używanych narzędzi. Znajdziemy tu nieliniową konfigurację oświetlenia, materiałów, kamer, głębi ostrości i ekspozycji HDR. Oświetlenie, pozycja kamery, materiały, ambient occlusion, barwy i kaustyka są prezentowane dokładnie tak, jak będą widoczne na ostatecznym renderze. Pozwala to zaoszczędzić godziny pracy i renderowania podglądów, i skupić się na tworzonej scenie. Rendery są niezależne od rozdzielczości używanego monitora i również w pełni konfigurowalne.

Do MachStudio Pro importować można statyczne modele, sceny, animacje i kamery stworzone w wiodących programach, jak Maya, 3ds Max, Rhino, SketchUp Pro, Revit czy ArachiCAD. Wkrótce możliwa będzie praca również z modelami z SolidWorks, Blendera i XSI.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 20.02.2017 14:43

@MarekVite (niezalogowany): MachStudio Pro 2.0.0.190 - Program wymaga min. 8GBayt RAM , widzi wybrane dopalacze Video. Procek min. 2 x 2.3GHz. Program importuje pliki z płatnych programów. Ten program to moloch !. Wejdź na str. producenta i zobacz DEMA

  #4 19.10.2015 19:40

@blahax99: Pingwinie , do obrazu video wpisywany jest, pod warstwę obrazu; znak wodny. To stara, szpiegowska metoda z czasu video VHS. Do odczytania tej "niespodzianki " , firmy używają specjalnych dekoderów. Prostszym przykładem jest programik szyfrujący, dowolny komentarz do fotek JPG. Ja podpisuję swoje prace , wkodowując mój podpis w treść grafiki. Ta metoda zabezpiecza wymazanie autografu i blokowanie przez antywirusy, przy kolejnych kopiach fotki, grafiki. -)))

  #3 04.07.2015 20:24

@zx (niezalogowany): Pogram pracuje w Win 8.1

  #2 10.02.2012 09:37

Do prostej gry to blender + makehuman1-0-0_alpha6_win32( tu zrobisz postacie)

blahax99   8 #1 20.01.2012 15:17

A można go wykorzystywać do celów komercyjnych?? jeśli chce zrobić grafikę do jakiejś prostej gry..

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić