Machinery Natural HDR 3.0 Build 47

Strona główna Windows Grafika Tworzenie obrazów HDR
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Machinery Natural HDR to program przeznaczony do tworzenia specyficznych obrazów HDR. Jak wskazuje nazwa programu, obrazy te są „naturalne”, czyli przypominają to, co widzi ludzkie oko. Algorytmy wykorzystane w programie starają się łączyć odpowiednie fragmenty zdjęć, aby uzyskać równomiernie oświetloną scenę, dzięki czemu udaje się uniknąć nienaturalnych poświat i przerysowanych krawędzi.

Największe zalety programu to przejrzysty interfejs, bardzo duże możliwości edycji obrazów HDR i, co ważne, możliwość uzyskania dobrych efektów na domyślnych ustawieniach. Program ma również możliwość przetwarzania wsadowego zdjęć umieszczonych na liście przetwarzania za pomocą modułu Machinery Explorer.

Machinery HDR Effects oferuje wsparcie dla kart graficznych NVIDIA, program na szybkich kartach działa nawet 15 razy szybciej niż na standardowym CPU. Szczegółowa instrukcja obsługi programu, z opisem kolejnych kroków edycji zdjęć, znajduje się na stronie programu. Warto również zajrzeć do galerii z przykładami.

Uwaga!

  1. Wersja testowa Machinery posiada kilka ograniczeń, które uniemożliwiają zapisanie wygenerowanego obrazu w oryginalnym rozmiarze oraz zapis do 16-bitowego formatu TIFF. Chcąc je ominąć należy zakupić pełną wersję programu - jej cena to 89 zł. Ponadto wersja testowa pozwala korzystać z programu przez 45 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!