Mailspring 1.4.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Mailspring to bezpłatny klient poczty elektronicznej dla komputerów z systemem operacyjnym Windows, Mac OS bądź Linux.

Narzędzie umożliwia skonfigurowanie wielu kont e-mail, dzięki czemu można je z powodzeniem wykorzystać, gdy dysponujemy rozmaitymi adresami w różnych domenach. Mailspring oferuje dostęp do podstawowych opcji, a więc pozwala na odbieranie, wysyłanie i usuwanie wiadomości, ustawianie przypomnień czy też segregowanie e-maili poprzez przypisywanie ich do odpowiednich kategorii. Użytkownik może utworzyć własną stopkę z podpisem i obrazkiem, która będzie automatycznie dołączana do wysyłanych wiadomości.

Dzięki zintegrowanej wyszukiwarce Mailspring pozwala na szybkie zlokalizowanie potrzebnych wiadomości podobnie, jak możemy to uczynić poprzez Gmaila obsługiwanego za pomocą tradycyjnej przeglądarki internetowej.

Mailspring zawiera dodatkowe funkcje przydatne dla użytkowników przygotowujących czy też otrzymujących wiadomości w różnych językach. Oferuje możliwość sprawdzania pisowni i korzystania z wbudowanego tłumacza. Należy jednak pamiętać, że jest on daleki od doskonałości i w najlepszym razie pozwoli jedynie zrozumieć treść otrzymanego e-maila.

Wygląd głównego okna programu Mailspring można dostosować na wiele różnych sposobów poprzez wykorzystanie dostępnych motywów graficznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
HnauHnakrapunt   7 #5 01.06.2018 10:21

iCloud? Ciekawe. Jakoś nigdy nie mogłam zrozumieć, jak funkcjonuje poczta Maca. Podobno jest. Ale z całą pewnością nie jest nią Apple ID, skoro wyrobiłam je na istniejącym mailu.

Wacuś Zagłada   8 #4 04.04.2018 21:16

Produkt nekromancji resztek Nylas N1 - klienta poczty, który wg ekipy go tworzącej miał zrewolucjonizować świat. Rewolucji nie było, a chłopcy po roku porzucili zabawki, gdyż model biznesowy oparty o baitware tworzone przy użyciu raka zwanego Electron najwyraźniej nie wypalił. Widocznie mało komu nie przeszkadzało, że do obsługi swoich kont pocztowych potrzebuje dodatkowego konta firmy trzeciej, na której serwery wędrowała cała poczta.

Mailspring/N1-Zombie również wymaga utworzenia dodatkowego konta w usłudze firmy trzeciej bez jakiejkolwiek wyraźnej przyczyny, serwując w jej miejsce jakieś kupy-dupy nie trzymające się wyjaśnienia o magicznej funkcjonalności, która bez tego typu wybiegów rzekomo nie ma szans działać. Program dobry dla ludzi lubiących konie, zwłaszcza trojańskie.

paszeko   1 #3 01.04.2018 16:40

@Paweł A.: zaciekawiłeś mnie. zainstaluje zaraz na win 7, bo nie działa już outlook w windzie :/

  #2 19.03.2018 11:47

No bez jaj, instalka 85 Mb?

  #1 08.02.2018 08:36

Na Windows 7, program jak znalazł, do obsługi kont pocztowych.