MangaLabo MangaLabo 1.0.20

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MangaLabo to łatwe w obsłudze narzędzie do ilustrowania komiksów stworzone z myślą zarówno o amatorach, jak i profesjonalnych rysownikach, którzy mogą skorzystać z wielu możliwości oferowanych przez aplikację.

Twórcy komiksów z pewnością docenią funkcję układania ramek, prostotę dodawania nowych obrazków i dostosowywania ich rozmiarów, możliwość dołączania obiektów tekstowych, pozwalających na edycję opisów i dialogów a także funkcję perspektywy 3D, dzięki której rysowanie tła stanie się niezwykle prostym zadaniem. Dzięki funkcji Snap można z łatwością dodawać linie podkreślające ruch bądź emocje postaci. Program pozwala także na rysowanie na siatce i tworzenie obrazów złożonych z pikseli.

MangaLabo umożliwia również stworzenie własnego, cienkiego pędzla, który w żadnej rozdzielczości nie będzie wyglądał zbyt ostro oraz stosowanie rozmaitych efektów. Program pozwala także na korzystanie z wektorów, dzięki którym obrazy pozostaną wyraźne nawet po wielokrotnym powiększeniu.

Dzięki MangaLabo użytkownicy mogą z łatwością zarządzać wieloma stronami jednocześnie i korzystać z rozmaitych udogodnień, takich jak eksportowanie danych do formatu PSD, wyświetlanie stron w wysokiej rozdzielczości, drukowanie oraz automatyczne numerowanie stron.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!