r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MapFactor: GPS Navigation

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja

MapFactor GPS Navigation to nawigacja samochodowa z rozbudowanym darmowym trybem oraz możliwością pracy offline. Oparto ją na popularnych, społecznościowych mapach OpenStreetMaps.

Galeria programu

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji ustawiamy jej podstawowe parametry, określamy język interfejsu i nawigacji, jednostki metryczne oraz, które mapy chcemy pobrać do pamięci urządzenia. Wybieramy pomiędzy darmowy, opartym o OpenStreetMaps trybem, a płatnym zawierającym mapy TomTom. Aplikacja pozwala pobierać mapy spośród setek krajów z pięciu kontynentów. Oczywiście nie zabrakło wśród nich Polski. Zaletą OpenStreetMaps jest czynny udział społeczności w ich tworzeniu. Dzięki temu często w mniejszych rejonach posiadają one bardziej dokładne informacje niż inne, komercyjne rozwiązania.

Tradycyjnie jednak skuteczność map najlepiej ocenić samemu dla wybranego i uczęszczanego przez nas regionu. Interfejs MapFactor GPS Navigation stworzono z myślą o jej głównym zastosowaniu. Przyciski są duże i przypominają te znane z klasycznych nawigacji. Niestety niezbyt pasuję do nowego, płaskiego interfejsu Androida. Aplikacja pozwala wybrać rodzaj pojazdu jakim będziemy podróżowali w tym rower oraz pieszo. W ustawieniach możemy edytować sporo elementów dotyczących zarówno mechanizmów wytaczania trasy, komunikatów jak i samego wyglądu programu.

Poza sporą bazą punktów POI MapFactor GPS Navigation dysponuje także informacjami o radarach. Dodatkowo w aplikacji znajdziemy moduł mierzący naszą prędkość. Pewne zastrzeżeni można mieć do szybkości wyszukiwania adresów oraz braku płynności w przewijaniu mapy. To jednak drobne wady przy sporej ilości zalet. Jeżeli zależy Wam na darmowych mapach z trybem offline MapFactor GPS Navigation to pozycja, której warto się przyjrzeć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 30.06.2017 20:51

@Tadzik183 (niezalogowany): jak pobrac gratis

  #3 09.02.2017 15:17

Mam nawigację od roku.Jestem zadowolony ,ostrzega przed radarami,ale parę razy jechałem przez miejscowość Szlichtyngowa(woj.lubuskie)Przed wjazdem jest odcinkowy pomiar prędkości o dł.2,5 km i nawigacja nie wskazuje tego punktu.

  #2 19.07.2016 11:34

Mam tą mapę od 1/2 roku dopiero, ale... nigdy się nie zacięła, nigdy nie zaprowadziła mnie na manowce. Jest kilka mało intuicyjnych momentów w menj, ale i tak funkcjonalnością powala płatne aplikacje. Polecam wszystkim.

  #1 15.02.2016 18:15

Bardzo przyjemna i dokładna mapa. Oczywiście jak ktoś jeździł na auto-mapie musi się przyzwyczaić. Ale mapy bardziej dokładne (mniej błędów). Jest od do z punktami przejazdowymi oraz po wyszukaniu prowadzenie do. Program po polsku, nawigacja po polsku, asystent pasa ruchu, POI, ostrzeganie przed radarami itp. Naprawdę bardzo dobra nawigacja.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.