Marvel First Alliance 2 2.72

Strona główna Windows Gry Bijatyki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Jako firma, Marvel zaniedbał nieco w ostatnich latach gry, skupiając się na komiksach oraz filmach, ale od czego są fani superbohaterów. Bezpłatna bijatyka Marvel First Alliance 2 budzi szacunek rozmachem. Od podstaw przygotowano tutaj wszelkie materiały graficzne, od wyglądu poziomów, po oczywiście bardzo dobrze animowane postacie. Z całością zabawy doskonale współgra również świetne udźwiękowienie.

Głównym złym w ukazywanej w kampanii scenariuszu jest Czerwona Czaszka, który zebrał niemałe grono dysponujących różnymi mocami zbirów. Przeciwstawić im się mogą wyłącznie połączone siły Fantastycznej Czwórki, Avengers i X-Men. Ogólnie do wyboru dostajemy w grze przeszło 50 doskonale znanych fanom papierowych zeszytów twarzy. Hulk, Iron Man czy Kapitan Ameryka to zaledwie czubek góry lodowej.

Wszystkich dostępnych trybów mamy tu aż dziewięć, przy czym z początku, poza głównym, dostępny jest tylko poziom treningowy. Resztę odblokujemy z czasem. Pójdzie szybciej, jeśli do walki zaprosimy kolegów. Równocześnie do misji przystąpić może czterech herosów. Po drodze oczywiście przyjdzie zbierać różne dość przydatne przedmioty, a w walce wspomogą też postacie drugoplanowe. Nie brakuje bossów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!