r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Marvel First Alliance 2 2.72

Strona główna Windows Gry Bijatyki

Jako firma, Marvel zaniedbał nieco w ostatnich latach gry, skupiając się na komiksach oraz filmach, ale od czego są fani superbohaterów. Bezpłatna bijatyka Marvel First Alliance 2 budzi szacunek rozmachem. Od podstaw przygotowano tutaj wszelkie materiały graficzne, od wyglądu poziomów, po oczywiście bardzo dobrze animowane postacie. Z całością zabawy doskonale współgra również świetne udźwiękowienie.

Galeria programu

Głównym złym w ukazywanej w kampanii scenariuszu jest Czerwona Czaszka, który zebrał niemałe grono dysponujących różnymi mocami zbirów. Przeciwstawić im się mogą wyłącznie połączone siły Fantastycznej Czwórki, Avengers i X-Men. Ogólnie do wyboru dostajemy w grze przeszło 50 doskonale znanych fanom papierowych zeszytów twarzy. Hulk, Iron Man czy Kapitan Ameryka to zaledwie czubek góry lodowej.

Wszystkich dostępnych trybów mamy tu aż dziewięć, przy czym z początku, poza głównym, dostępny jest tylko poziom treningowy. Resztę odblokujemy z czasem. Pójdzie szybciej, jeśli do walki zaprosimy kolegów. Równocześnie do misji przystąpić może czterech herosów. Po drodze oczywiście przyjdzie zbierać różne dość przydatne przedmioty, a w walce wspomogą też postacie drugoplanowe. Nie brakuje bossów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 26.04.2016 12:54

Szału nie ma, a rozmiar instalki w stosunku do grafiki to też porażka.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.