MathMagic Personal Edition MathMagic Personal Edition 8.42

Strona główna Windows Edukacja i nauka Matematyka i statystyka
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MathMagic Personal Edition to wielofunkcyjny edytor do wykonywania różnych obliczeń w dziedzinie matematyki, fizyki i elektroniki.

MathMagic Personal Edition jest niezwykle przydatnym narzędziem wspomagającym obliczanie prostych i bardziej złożonych równań matematycznych i fizycznych. Charakteryzuje się czytelnym interfejsem graficznym i ogromną ilością różnych funkcji i wzorów, za pomocą których wykonamy wiele skomplikowanych obliczeń.

Program współpracuje z każdym edytorem tekstowym, aplikacjami do tworzenia prezentacji (KeyNote lub PowerPoint), a także z innymi narzędziami typu Adobe InDesign lub QuarkXPress. MathMagic Personal Edition posiada zaawansowany edytor WYSIWYG, który jest niezwykle prosty w obsłudze i pozwala na automatycznie formatowanie równań i innych działań matematycznych lub fizycznych.

Korzystając z tego oprogramowania możemy obliczać logarytmy, całki, funkcje trygonometryczne, macierze, a także korzystać z ogromnej ilości gotowych symboli i wzorów. Narzędzie oferuje precyzyjną regulacje wszystkich kształtów szablonów oraz wspiera różne rodzaje czcionek OpenType i TrueType.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu pozwala na 30-krotne jego uruchomienie

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!