r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MathMagic Personal Edition 8.32

Strona główna Windows Edukacja i nauka Matematyka i statystyka
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MathMagic Personal Edition to wielofunkcyjny edytor do wykonywania różnych obliczeń w dziedzinie matematyki, fizyki i elektroniki.

Galeria programu

MathMagic Personal Edition jest niezwykle przydatnym narzędziem wspomagającym obliczanie prostych i bardziej złożonych równań matematycznych i fizycznych. Charakteryzuje się czytelnym interfejsem graficznym i ogromną ilością różnych funkcji i wzorów, za pomocą których wykonamy wiele skomplikowanych obliczeń.

Program współpracuje z każdym edytorem tekstowym, aplikacjami do tworzenia prezentacji (KeyNote lub PowerPoint), a także z innymi narzędziami typu Adobe InDesign lub QuarkXPress. MathMagic Personal Edition posiada zaawansowany edytor WYSIWYG, który jest niezwykle prosty w obsłudze i pozwala na automatycznie formatowanie równań i innych działań matematycznych lub fizycznych.

Korzystając z tego oprogramowania możemy obliczać logarytmy, całki, funkcje trygonometryczne, macierze, a także korzystać z ogromnej ilości gotowych symboli i wzorów. Narzędzie oferuje precyzyjną regulacje wszystkich kształtów szablonów oraz wspiera różne rodzaje czcionek OpenType i TrueType.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu pozwala na 30-krotne jego uruchomienie
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
mr-owl   7 #2 03.02.2016 13:02

A to nie jest przypadkiem program do graficznego zapisywania wzorów a nie do ich liczenia?

  #1 02.12.2014 21:31

Super program

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.