r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

McAfee przejmuje tenCube

Strona główna Aktualności

Korporacja McAfee podpisała porozumienie dotyczące przejęcia firmy tenCube – dostawcy usługi bezpieczeństwa mobilnego WebSecure. Usługa ta umożliwia zdalne odnalezienie telefonu komórkowego, jego zablokowanie, a także zdalny backup i wyczyszczenie danych.

W czerwcu bieżącego roku McAfee przejęła firmę Trust Digital oferującą rozwiązania do zarządzania flotami telefonów komórkowych dla przedsiębiorstw. Przejęcie tenCube z WebSecure i Trust Digital, wraz z własnymi rozwiązaniami z zakresu "mobilnego bezpieczeństwa" ma, jak planują przedstawiciele McAfee, pozwolić na stworzenie najbardziej kompleksowej platformy do obsługi urządzeń mobilnych. W jej skład wchodziłyby narzędzia do zarządzania i zapewnienia bezpieczeństwa wszelkiego rodzaju urządzeniom mobilnym - zarówno dla konsumentów, jak i dla przedsiębiorstw. Na ile te ambitne plany zostaną zrealizowane pokaże najbliższa przyszłość.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.