r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Media Pro SE 2.0.1

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Media Pro SE to druga wersja (Second Edition) świetnego programu do katalogowania naprawdę dużych bibliotek zdjęć i filmów. W programie można skorzystać z tego samego silnika renderującego podgląd zdjęć, co w Capture One Pro.

Media Pro jest intuicyjny, ale daje ogromne możliwości w kwestii utrzymywania należytego porządku w kolekcji zdjęć i filmów, nawet jeśli jest przechowywana na wielu dyskach. Program daje także możliwość zbierania zdjęć w kolekcje niezależnie od folderów, oznaczania ich kolorowymi etykietami, słowami kluczowymi (osoby, obiekty, miejsca i tym podobne), oceniania i przeglądania metadanych plików.

r   e   k   l   a   m   a

Program pozwala przeglądać zdjęcia na wiele sposobów, w tym jako lista, miniatury, pokaz slajdów i na pełnym ekranie. By znaleźć odpowiednie zdjęcia można skorzystać z wyszukiwarki.

Media Pro SE ma także podstawowe możliwości edycji obrazów, dzięki czemu szybko można przygotować serię do wstępnej publikacji. Program nie zastąpi narzędzi do wywoływania RAW-ów, ale pozwala poprawić poziomy, kadr czy usunąć szum.

Media Pro SE może automatycznie importować media z podłączonych do komputera aparatów. W bibliotece można przechowywać nie tylko zdjęcia i filmy, ale też pliki dźwiękowe, ilustracje wektorowe, publikacje cyfrowe, dokumenty, fonty i pliki stron internetowych. Dzięki temu program przyda się nie tylko fotografom i filmowcom, ale też osobom pracującym w branży DTP i projektantom stron.

Wersja próbna Media Pro SE działa przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.