r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mega dla iOS już w App Store

Strona główna AktualnościINTERNET

Cyberschowek Kima Dotcoma doczekał się aplikacji dla Androida już w czerwcu, pod koniec października zaś do certyfikacji przekazana został jej odpowiednik, przeznaczony dla urządzeń z systemem iOS. Aplikacja Mega została już zatwierdzona w App Store, jest dostępna w języku polskim dla iOS w wersji minimum 6 dla różnych urządzeń.

Aplikacja, podobnie jak jej odpowiednik na Androida, jest darmowa i pozwala na obsługę konta w usłudze Mega, a w szczególności na zarządzanie przechowywanymi tam plikami. Jej twórcy zadbali także o kilka dodatkowych funkcji, umilających użytkowanie, jak na przykład podgląd zdjęć, możliwość synchronizacji zdjęć zaraz po zrobieniu z chmurą Dotcoma, czy też graficzne przedstawienie postępu pobierania.

Z poziomu aplikacji można także wykupić abonament Mega Pro, jeżeli darmowe 50 GB i terabajtowy limit przesyłania danych to za mało.

r   e   k   l   a   m   a

Dotcom obiecał także wydanie klientów usługi dla systemów Windows, OS X i Linux. Najprawdopodobniej będą to proste klienty umożliwiające synchronizację folderów.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.