Microsoft nagradza za używanie Binga na Androidzie i iOS, niestety nie w Polsce

Microsoft nagradza za używanie Binga na Androidzie i iOS, niestety nie w Polsce

Microsoft nagradza za używanie Binga na Androidzie i iOS, niestety nie w Polsce
31.01.2014 12:00, aktualizacja: 23.05.2014 20:55

Microsoft zaprezentował system nagradzania mobilnych użytkowników, którzy korzystają z wyszukiwarki Bing. Niestety Polska nie została uwzględniona w omawianej usłudze. Podobnie jak to miało miejsce z brakiem dostępu Windows 7 Family Pack w naszym kraju (jedna licencja na trzy komputery) czy opóźnioną premierą Xboxa One, tutaj również zapomniano o klientach znad Wisły.

Obraz

Bing Rewards (bo tak się nazywa ta usługa) umożliwi zbieranie punktów za korzystanie z Binga. Wyszukiwanie treści, rezerwacja hoteli, szukanie połączeń lotniczych. Za te i inne aktywności związane bezpośrednio lub pośrednio z Bingiem można będzie gromadzić punkt, które później zostaną wymienione na karty podarunkowe w sklepach Amazon, Starbucks, Fandango czy Groupon. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby równie dobrze pozyskać w ten sposób konto Gold w Xbox Live, doładować profil na Skype lub wymienić na realne pieniądze i przeznaczyć na wybrane cele charytatywne. Usługa dostępna jest na Androidzie i iOS (Windows Phone ma być wspierany wkrótce). Wystarczy zalogować się i korzystać w wybranej przeglądarce z wyszukiwarki Bing.

Usługa jest ciekawym pomysłem na przyciągniecie nowych klientów, a dla użytkowników świetnym sposobem na pozyskanie nagród. Dziwić może jednak kila rzeczy. Po pierwsze brak dostępności Bing Rewards dla Polaków, do czego nas Microsoft już przyzwyczaił. Zupełnie niezrozumiały jest jednak brak obsługi systemu Windows Phone, który ma fizycznie wybudowany przycisk do wyszukiwania za pomocą silnika Bing. Usługa ma się rozwijać niezwykle dynamiczne, stąd jest szansa na rozszerzenie dostępności Bing Rewards w kolejnych aktualizacjach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)