MEGA Privacy: uniwersalny klient MEGA trafił do Windows Store

MEGA Privacy: uniwersalny klient MEGA trafił do Windows Store

01.08.2017 15:38, aktual.: 02.08.2017 12:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obok popularnych usług pozwalających przechowywać dane na zewnętrznych serwerach, np. Dysku Google czy OneDrive'a, ciekawą propozycją pozostaje założone przez Kima Dotcoma MEGA. Nie tylko oferować ma ona gwarancję prywatności, ale także aż 50 GB miejsca za darmo. MEGA doczekało się własnie nowego, uniwersalnego klienta na Windowsa 10.

MEGA Privacy działa zarówno na desktopowym Windows 10, jak i mobilnej wersji systemu. Klient wydany został w wersji beta, a więc może sprawiać problemy i nie posiadać jeszcze pełnej funkcjonalności. Podczas testów zauważyliśmy, że mogą pojawić się błędy w wyświetlaniu wybranych elementów interfejsu. Nie przeszkadzają one jednak odczuwalnie w codziennym użytkowaniu, a sama aplikacja działa stabilnie, chociaż niekoniecznie idealnie sprawie (mogłaby się szybciej uruchamiać).

Obraz

Dzięki MEGA Privacy możemy przeglądać pliki, dodawać nowe i zarządzać już istniejącymi. Dostępna jest opcja automatycznej synchronizacji własnych zdjęć i filmów. W przypadku wersji na desktopy interfejs jest mało intuicyjny. Nie możemy korzystać z przeciągnij i upuść, zarówno przy dodawaniu nowych plików, jak i przenoszeniu już istniejących. Zmusza do dodatkowych kliknięć, niepotrzebnie wydłużających czas podczas tak prostego zadania.

Dostępne pliki możemy podglądać, przykładowo wyświetlić zdjęcia bezpośrednio w aplikacji. Pliki także pobierzemy na dysk komputera – należy wybrać docelowy folder. Niestety nie ma opcji synchronizacji wybranych folderów, a więc pozostaje wyłącznie ręczne dodawanie i pobieranie.

Obraz

MEGA Privacy znajdziecie w naszej bazie oprogramowania. Wersja działa na komputerach i tabletach z Windows 10 i smartfonach z Windows 10 Mobile.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)