r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Metadata 2.0

Strona główna Android Wiadomości Inne programy informacyjne

Metadata to niewielki program agregujący informacje o akcjach wojskowych z wykorzystaniem amerykańskich dronów, wraz z ich umiejscowieniem na mapie. Aplikacja informuje użytkownika o nowościach w formie powiadomień push.

Galeria programu

Obsługa programu jest bardzo prosta i poradzi sobie z nią każdy. Interfejs podzielony został na dwie zakładki, z których pierwsza wyświetla informacje w formie krótkich komunikatów tekstowych (przypominających wątek rozmowy SMS), zaś druga jest mapą, na której zaznaczono lokalizacje konkretnych działań.

Kiedy korzystamy z programu, widok informacji można ręcznie odświeżyć, korzystając z ikony na górnym pasku. Niewielką wadą programu może być stosunkowo wolne reagowanie mapy na działania użytkownika: można ją powiększać i przesuwać.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

By informować o atakach dronów w AppStore, trzeba być bardzo upartym

9
OPROGRAMOWANIE 29.03.2017 | Oskar Ziomek

Czy będąc programistą aplikacji mobilnych na iOS-a należy się zrazić po tym, jak stworzony przez nas program zostanie odrzucony i nieprzyjęty do sklepu? Poniższy przypadek powinien tylko zachęcić do upierania się przy swoim. Okazuje się, że Apple nie jest konsekwentne w swoich działaniach, a autor aplikacji informującej o wykorzystaniu amerykańskich dronów przez armię ma w tej kwestii najwięcej do powiedzenia. Aplikacja Metadata+, bo o niej mowa, ponownie znalazła się w amerykańskim App Store po tym, jak na przestrzeni ostatnich lat, kilkukrotnie była z niego usuwana. Tym razem, aby program…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.