Metal War Online: Retribution

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Metal War Online: Retribution to kolejna bezpłatna propozycja z czołgami w roli głównej. Tym razem jednak przenosimy się do niedalekiej przyszłości, by boje toczyć bardzo nowoczesnymi, futurystycznymi jednostkami. Uczestnicy starć opowiadają się za jedną dostępnych stron konfliktu i walczą o swoje. Strzelać do siebie będą na szczegółowo przygotowanych arenach na całym świecie z masą innych śmiałków.

Wojna, która rozpoczęła się jako rywalizacja dwóch wielkich korporacji, wkrótce nabrała globalnego, a przy tym lekko sportowego znaczenia. Do militarnej zabawy przystąpiło wielu chętnych, bo na konflikcie zbrojnym można się w końcu nieźle wzbogacić, gdy tylko ktoś ma głowę na karku. Czołgi podzielono na pancerne puszki z czterech klas o różnorakich właściwościach. Do wyzwań da się więc podejść od dość różnych stron.

Pojazdy niszczą się i muszą być regularnie naprawiane, co oczywiście pochłania środki, dlatego lepiej starać się zawsze wygrywać. Za strzelanką Metal War Online: Retribution niewątpliwie przemawia stale rosnąca liczba zainteresowanych projektem, który również jest regularnie aktualizowany. Nie bez znaczenia pozostaje całkiem porządna oprawa audiowizualna, jak też dająca się szybko opanować mechanika rozgrywki.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2 3.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna 512 MB NVIDIA GeForce 9500 GT lub AMD Radeon HD 3450

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi. Możliwa jest również instalacja z użyciem specjalnego klienta dostępnego po bezpłatnej rejestracji konta na stronie oficjalnej tytułu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!