Metalith Metalith 10.11

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Metalith to bardzo prosty w obsłudze edytor metadanych, który umożliwia pracę nad wieloma plikami w tym samym czasie (przetwarzanie całych katalogów).

Przeglądanie, analizowanie, modyfikowanie, usuwanie, tworzenie i wyświetlanie opisów tagów – Metalith oferuje wszystko, co niezbędne w trakcie pracy nad metadanymi. Pozwala również edytować dwa pliki w celach porównawczych, kopiować dane oraz tagi z jednego pliku do drugiego. Na uwagę zasługuje także funkcja synchronizowania danych zawartych w dwóch identycznych tagach jednego pliku.

Wśród formatów plików obsługiwanych przez Metalith znajdziemy przede wszystkim: TIFF, Exif, IPTC i XMP. Dodatkowo narzędzie świetnie radzi sobie z wsparciem obrazów graficznych zapisanych jako TIFF czy JPEG (mogą one być prezentowane na pełnym ekranie lub w formie miniaturek), jak również tworzeniem wykresów dla poszczególnych tagów.

Metalith zawiera także funkcję tworzenia raportów z wykonanych prac, które możemy zapisać do plików HTML, XML lub TIFF. Istnieje także możliwość ich obejrzenia na pełnym ekranie lub wydrukowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!