Metalith 9.04

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Metalith to bardzo prosty w obsłudze edytor metadanych, który umożliwia pracę nad wieloma plikami w tym samym czasie (przetwarzanie całych katalogów).

Przeglądanie, analizowanie, modyfikowanie, usuwanie, tworzenie i wyświetlanie opisów tagów – Metalith oferuje wszystko, co niezbędne w trakcie pracy nad metadanymi. Pozwala również edytować dwa pliki w celach porównawczych, kopiować dane oraz tagi z jednego pliku do drugiego. Na uwagę zasługuje także funkcja synchronizowania danych zawartych w dwóch identycznych tagach jednego pliku.

Wśród formatów plików obsługiwanych przez Metalith znajdziemy przede wszystkim: TIFF, Exif, IPTC i XMP. Dodatkowo narzędzie świetnie radzi sobie z wsparciem obrazów graficznych zapisanych jako TIFF czy JPEG (mogą one być prezentowane na pełnym ekranie lub w formie miniaturek), jak również tworzeniem wykresów dla poszczególnych tagów.

Metalith zawiera także funkcję tworzenia raportów z wykonanych prac, które możemy zapisać do plików HTML, XML lub TIFF. Istnieje także możliwość ich obejrzenia na pełnym ekranie lub wydrukowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji