r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Metronome Beats

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje dla muzyków

Metronome Beats – mobilny metronom, który przyda się każdemu muzykowi, szczególnie będącemu na etapie nauki gry na jakimś instrumencie. Aplikacja wystukuje rytm w zadanym tempie w zakresie 1-300 uderzeń na minutę (BPM), akcentując każdy rozpoczęty takt, o ile tego zażądamy. Dostępne jest również dobranie tempa na podstawie wystukanego rytmu przez użytkownika (tzw. tap tempo).

Galeria programu

Najciekawszą funkcją jest jednak możliwość zmniejszenia tempa do 50% w kilku krokach, by umożliwić tym samym naukę w wolniejszym tempie, niż docelowe. Pozwala to pominąć przeliczanie wartości i ustawić w programie docelowe tempo jakiegoś utworu, a następnie zmniejszyć je w ustawieniach, aby z czasem dość do lepszej wprawy i osiągnąć 100% docelowej szybkości.

Aplikacja może wspomóc proces nauki w tym zakresie, automatycznie zmieniając parametry tempa po zadanym czasie gry. Ułatwi to dopasowanie ćwiczeń lub stworzenie wzorów tempa dla utworów ze zmiennym tempem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.