r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MiTeC Mail Viewer 2.3.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MiTeC Mail Viewer to niewielkie narzędzie do przeglądania zawartości plików z bazami danych wiadomości mailowych, bez konieczności instalacji jakiegokolwiek klienta pocztowego. Program obsługuje bazy danych takich aplikacji jak Microsoft Outlook Express 4,5 i 6 (w formacie ISX, MBX i DBX), Windows Vista Mail/Windows Live Mail oraz Mozilla Thunderbird. Wspierane są również samodzielne pliki EML.

Program daje możliwość podglądu zawartych w pliku z bazą wiadomości mailowych, w tym także w widoku szczegółowym wraz z załącznikami. Ponadto każda z korespondencji może zostać wydrukowana lub zapisana w postaci pliku EML. Atutem narzędzia są rozbudowane funkcje wyszukiwania i filtrowania poczty. Kolejną ważną cechą MiTeC Mail Viewer jest możliwość otwierania wielu baz danych jednocześnie, a każda z nich dostępna jest z poziomu osobnej zakładki.

Aplikacja dostępna jest w kilku wersjach językowych - w tym także polskiej. Nie wymaga ona instalacji i uruchamiana może być m.in. z poziomu pendrive'a.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
DanKar REDAKCJA  16 #2 23.09.2011 15:45

@bitx: Niebawem przejrzymy się innym programom tego autora i jeśli okażą się ciekawe to z pewnością pojawią się w naszej bazie :-)

  #1 23.09.2011 15:24

Proponuję zajrzeć na stronę domową autora. Jest tam wiele ciekawych aplikacji, które mam nadzieję zainteresują ortal dobreprogramy.pl.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.