MiTeC System Information X MiTeC System Information X 3.6.0

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MiTeC System Information X to darmowe narzędzie, za pomocą którego dowiemy się wszystkiego o naszym komputerze - głównie zainstalowanym w nim sprzęcie, ale nie tylko. Aplikacja nie potrzebuje instalacji, wystarczy ją wypakować z archiwum ZIP.

Po uruchomieniu programu, wystarczy kliknąć przycisk "Scan", aby program szybko sprawdził cały system i sporządził szczegółowy raport na temat podzespołów obecnych w komputerze. Dowiemy się z niego w zasadzie wszystkiego co potrzebujemy (uzyskamy informacje m.in. o producencie i modelu płyty głównej, szybkości procesora, ilości zainstalowanej pamięci RAM oraz podłączonych urządzeń Plug and Play, portach USB i wiele innych). Dodatkowo można zaznaczyć przed skanowaniem, żeby aplikacja wykryła również zainstalowane update'y i hotfixy systemu.

Pod względem szczegółowości dostarczanych informacji MiTeC System Information X może śmiało konkurować z innymi aplikacjami tego typu. Zbieranie informacji na temat komputera odbywa się szybko, a interfejs użytkownika jest prosty i przejrzysty, oferując łatwy dostęp do informacji poprzez drzewko kategorii po lewej i panel ze szczegółami po prawej stronie okna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!