MiTeC Task Manager Deluxe 2.30.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MiTeC Task Manager Deluxe to zaawansowane i działające bez konieczności instalacji narzędzie służące do monitorowania systemu Windows. Aplikacja przeznaczona jest do obsługi każdej wersji systemu firmy Microsoft i obsługuje zarówno systemy 32-, jak również 64-bitowe.

Aplikacja wyświetla szczegółowe informacje na temat tego, co się aktualnie dzieje w systemie. Mamy więc wykaz wszystkich uruchomionych procesów, ich typ, użytkownika w systemie, do którego dany proces "należy", a także takie informacje jak data i czas uruchomienia, ilość wykorzystywanej pamięci oraz ścieżka do pliku wykonawczego danego procesu. Poza tym MiTeC Task Manager Deluxe wyświetla informacje na temat usług systemowych (stan uruchomienia, uruchamianie przy starcie), pokazuje zawartość autostartu (automatycznie uruchamiających się razem z systemem usług), a także prezentuje zmienne środowiskowe Windows.

Poza tym aplikacja pozwala na pogląd wydajności, generując w czasie rzeczywistym wykresy użycia procesora (osobny wykres dla każdego rdzenia) i pamięci oraz wyświetla krótkie podsumowanie informacji na temat komputera. W każdej chwili możemy podejrzeć bardziej szczegółowe informacje na temat wybranego procesu, filtrować listę poprzez wpisanie części nazwy, odfiltrować procesy systemowe albo wymusić zamknięcie zaznaczonych programów. Dla lepszej przejrzystości, twórca przewidział możliwość przeglądania uruchomionych usług w formie drzewka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Krzysztof.   10 #7 13.03.2018 22:21

Mi wystarcza całkowicie systemowy Menadżer Zadań: pokazuje wykorzystanie procesora, rozmiar pamięci (roboczej, prywatnej i wirtualnej), usługi (na których i tak się nie znam), wydajność, sieć; co tu więcej trzeba. Największe znaczenie ma dla mnie % wykorzystania procesora; czasami skacze do 100 % i nie wiem dlaczego, a inteligentny Menadżer Zadań powinien mi podpowiedzieć, dlaczego tak się dzieje.

Kisielek   12 #6 01.11.2017 00:25

@przemyslaw-rapacz: A jeszcze LEPSIEJSZY AnVir Task Manager :P

przemyslaw-rapacz   6 #5 13.04.2017 03:05

Lepszy Process Explorer.

  #4 06.01.2017 06:27

@OsaX Nymloth: Tyle,że systemowy jeszcze nigdy mi się nie zawiesił, a ten owszem.

przemor25   14 #3 10.10.2015 15:49

@MarcusVite (niezalogowany): Marzy Ci się powrót komunizmu? :P

OsaX Nymloth   3 #2 15.06.2015 20:02

@MarcusVite (niezalogowany): bo są lepsze od systemowego? ;)

  #1 13.06.2015 17:48

*** Po co, komu drugi ; Menadżer Zadań ?