r   e   k   l   a   m   a
reklama

Microsoft Equipt od dzisiaj w Wielkiej Brytanii

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Od dzisiaj w Wielkiej Brytanii można zamawiać Microsoft Equipt - pakiet oprogramowania sprzedawany jako subskrypcyjna usługa. W jego skład wchodzi między innymi Office Home and Student 2007 (zawierający Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote), Windows Live OneCare chroniący komputer przed złośliwym oprogramowaniem, jak również zestaw narzędzi Windows Live - Windows Live Mail, Windows Live Messenger, Windows Live Photo Gallery i Office Live Workspace. Szerzej o Equipt pisaliśmy w lipcu, przed debiutem pakietu w USA. Teraz trafia on na rynek europejski.

Subskrypcja całego pakietu oprogramowania kosztuje w Wielkiej Brytanii 59 funtów. W tej cenie użytkownik otrzymuje roczne prawo do użytkowania najnowszej dostępnej wersji na trzech komputerach. Oznacza to, że gdy w czasie trwania subskrypcji pojawi się np. nowa wersja Office, aktualizacja będzie dla posiadaczy Equipt bezpłatna. Na razie brak niestety informacji, kiedy i czy w ogóle pakiet Microsoft Equipt będzie dostępny w Polsce.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii