Microsoft Office 2019

Strona główna Windows Biuro Pakiety biurowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Office 2019 to najnowsza odsłona od lat najpopularniejszego pakietu biurowego stworzonego przez Microsoft i kierowanego zarówno do użytkowników domowych, jak również firm i różnego typu instytucji. Dzięki niemu w łatwy i przyjemny sposób przygotujemy różnego typu dokumenty, prezentacje i pokazy multimedialne, arkusze kalkulacyjne czy zaawansowane bazy danych.

Kluczowe składniki pakietu Office:

  • Microsoft Word - popularny edytor tekstu i jednocześnie jedna z flagowych aplikacji pakietu Office. Za sprawą olbrzymiej ilości oferowanych funkcji i narzędzi z powodzeniem wykorzystywany może być do tworzenia dowolnych dokumentów.
  • Microsoft Excel - rozbudowany arkusz kalkulacyjny do kreowania różnego typu kalkulacji, zestawień itp.
  • Microsoft PowerPoint - oferująca olbrzymią ilość przydatnych szablonów aplikacja do tworzenia wszelakiego rodzaju prezentacji multimedialnych czy pokazów slajdów.
  • Microsoft Access - oprogramowanie do tworzenia i zarządzania olbrzymimi bazami danych, bez konieczności znajomości języków SQL itp.
  • Microsoft Outlook - aplikacja do obsługi poczty elektronicznej z funkcją kalendarza i kontaków.

Aktualna odsłona pakietu Office nie różni się znacząco od swojego poprzednika, wersji 2016. Wśród zmian, pomijając usprawnienia istniejących funkcji i narzędzi oraz wprowadzeniu szeregu usprawnień, producent zdecydował się wycofać z pakietu aplikację OneNote, która zintegrowana została z systemem Windows 10.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z oprogramowania przez 5 dni.
  • Domyślnie pobierana jest najbogatsza edycja Professional Plus. Z poziomu rozwijanego menu 'Wszystkie wersje' możliwe jest również pobranie wersji Home and Student oraz Home and Business.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!