r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Pix 1.0.28

Strona główna iOS Grafika i fotografia Robienie zdjęć
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Microsoft Pix to innowacyjna aplikacja do robienia zdjęć, która znacznie ułatwia zrobienie i wybranie najlepszego ujęcia, dostosowuje kadr i ustawienia.

Algorytmy w Microsoft Pix dbają o to, by ujęcia były jak najlepsze, a osoby na zdjęciach wyglądały tak dobrze, jak to tylko możliwe. Przede wszystkim priorytetowo traktuje twarze i ludzkie postacie. Ustawienia aparatu są dostosowywane automatycznie przez aplikację, a po zdobieniu zdjęcia aplikacja wybiera najlepsze parametry.

Przy fotografowaniu scen dynamicznych, aplikacja pozwala korzystać z trybu „burst”, który rejestruje kadry przed i po naciśnięciu migawki. Z nich można wybrać najlepsze, a także przygotować animowanego GIF-a. Niepotrzebne już zdjęcia zostają automatycznie usunięte, by oszczędzać miejsce w pamięci telefonu, ale wcześniej aplikacja wykorzysta je do poprawy jakości tych najlepszych zdjęć.

Aplikacja pozwala też nagrywać filmy, przy czym stosuje świetny algorytm stabilizujący obraz, znany z aplikacji Hyperlapse.

Zdjęcia są zapisywane automatycznie w rolce i można je błyskawicznie udostępniać.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowa aplikacja fotograficzna Microsoftu. Pix angażuje AI, by zdjęcia były „smart”

25
OPROGRAMOWANIE 28.07.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Nie ma wątpliwości, że dla Microsoftu mobilny system Apple ma rangę priorytetową – regularnie pojawiają się na nim całkiem interesujące aplikacje tej korporacji, często bez wersji na Androida czy mobilnego Windowsa. Microsoft po raz kolejny postanowił zaistnieć na urządzeniach z jabłkiem – dostępna jest już Microsoft Pix, aplikacja do robienia zdjęć, która jedynie pozornie wydaje się skrajnie uproszczona. Prostotę i brak wielu opcji konfiguracyjnych można zauważyć przede wszystkim w interfejsie Pixa. Znalazło się tam w zasadzie tylko kilka przycisków oczywistych dla tego typu programów.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.