Microsoft Technology Summit 2008 w październiku

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniach 8-9 października odbędzie się Microsoft Technology Summit 2008 - niewątpliwie największa konferencja techniczna organizowana w tym roku przez Microsoft w naszym kraju. Jak zapowiada Microsoft, mają być najlepsi prelegenci z Polski i zagranicy, spotkania z ekspertami, prezentacje techniczne, wykłady i laboratoria.

Mimo, że na razie dostępne są jedynie śladowe informacje na temat tegorocznej edycji, MTS 2008 upłynie z pewnością pod znakiem nowych produktów Microsoftu - Windows Server 2008, SQL Server 2008 oraz Visual Studio 2008, których premiera odbyła się 27 lutego. Październikowy termin konferencji składa się tu tym lepiej, że nowy SQL Server mimo lutowej "premiery" w dalszym ciągu nie jest dostępny. Jego wersja RTM planowana jest w trzecim kwartale, więc jeżeli terminy zostaną dotrzymane to jest szansa, że podczas tegorocznego MTS będzie omawiana już finalna wersja produktu. Wśród wielu tematów przewidziane na pewno zostaną także sesje na temat Windows Small Business Server 2008 i Windows Essential Business Server 2008, które mają zadebiutować jeszcze w tym roku.

MTS 2008 odbędzie się tak jak poprzednio w Pałacu Kultury i Nauki. Rejestracja ma być dostępna od 10 czerwca. Udział w konferencji będzie płatny (w przypadku MTS 2006 koszt wynosił od 250 do 1200 zł - w zależności od daty zgłoszenia).

Przypomnijmy, że pierwszy MTS został zorganizowany w 2005 roku, kolejny w 2006, w ubiegłym roku konferencja się nie odbyła. Będzie to więc trzecia edycja MTS.

© dobreprogramy