r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft To-Do 1.24.55

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania

Microsoft To-Do to aplikacja do zarządzania zadaniami, oferująca synchronizację z pakietem Office oraz szyfrowanie przesyłanych danych.

W programie możliwe jest tworzenie własnych list, a w ich obrębie dowolnej liczby zadań. Listę można spersonalizować, wybierając jej wiodący kolor oraz motyw w tle. Poszczególne zadania mogą być cykliczne, posiadać termin realizacji oraz dodatkowe przypomnienia i opis.

Wygodna okazuje się funkcja inteligentnego podpowiadania, w jakiej kolejności powinniśmy wykonać stworzone zadania, aby było to jak najbardziej efektywne. Na tę chwilę szczegóły odnośnie działania algorytmu sterującego tą funkcją nie są znane.

Wszystkie stworzone w aplikacji zadania są synchronizowane pomiędzy innymi instancjami programu na innych platformach; do korzystania niezbędne jest posiadanie konta użytkownika Microsoftu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Premiera Microsoft To-Do: zarządzanie zadaniami na miarę Wunderlist?

73
20.04.2017  •  Oskar Ziomek

Wydawać by się mogło, że na rynku narzędzi do zarządzania zadaniami, wszystko zostało już powiedziane i ugruntowanym pozycjom najpopularniejszych aplikacji nic nie może zagrozić. Inne plany ma jednak Microsoft, który postanowił wprowadzić na rynek własny program tego rodzaju: Microsoft To-Do to prosty organizer zadań, stworzony przez... zespół odpowiedzialny za Wunderlist. Czy taka współpraca przyniesie oczekiwane efekty? Na pierwszy rzut oka, wszystko wskazuje na to, że aplikacja będzie godnym konkurentem tych istniejących na rynku od dłuższego czasu. Microsoft To-Do to oprogramowanie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.