Microsoft To-Do 1.19.3281.0

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Microsoft To-Do (wcześniej: Project Cheshire) to aplikacja do organizacji zadań. Pozwala tworzyć listy, a w ich obrębie dowolną liczbę zadań do wykonania.

Każde dodawane zadanie można dodatkowo opisać, stworzyć dla niego powiadomienia oraz termin, w jakim ma zostać wykonane. Na podstawie tych danych, wbudowany algorytm sprawdza, w jakiej kolejności powinniśmy przystąpić do wykonywania zaplanowanych zadań, aby zrobić to jak najbardziej efektywnie.

Stworzone w aplikacji listy można w niewielkim stopniu dostosowywać pod kątem wizualnym. Dostępna jest zmiana koloru wiodącego oraz motywu, który pojawia się w tle.

Program synchronizuje się pomiędzy platformami oraz oferuje integrację z pakietem biurowym Microsoft Office, w tym z zadaniami znanymi z Outlooka. Do synchronizacji wykorzystywane jest konto użytkownika Microsoftu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft To-Do już nie będzie przerywał muzyki swoimi dźwiękami

9
04.12.2017  •  Anna Rymsza

Microsoft wydał niedużą aktualizację dla aplikacji uniwersalnej Microsoft To-Do. Jeśli nie korzystaliście z aplikacji, gdyż jej dźwięki przerywały odtwarzanie muzyki, możecie spokojnie do niej wrócić. Problem ten został rozwiązany. Microsoft To-Do to lista zadań do zrobienia, świetnie pasująca do Windowsa i Officea. Plany na najbliższe dni są synchronizowane z Outlookiem, jednak nie tym zasłynęła aplikacja. Jej charakterystyczną cechą jest codzienne prezentowanie zaplanowanych na dany dzień zadań razem z sugestiami zaległych, ale ważnych spraw. Microsoft To-Do została oczywiście…

Premiera Microsoft To-Do: zarządzanie zadaniami na miarę Wunderlist?

73
20.04.2017  •  Oskar Ziomek

Wydawać by się mogło, że na rynku narzędzi do zarządzania zadaniami, wszystko zostało już powiedziane i ugruntowanym pozycjom najpopularniejszych aplikacji nic nie może zagrozić. Inne plany ma jednak Microsoft, który postanowił wprowadzić na rynek własny program tego rodzaju: Microsoft To-Do to prosty organizer zadań, stworzony przez... zespół odpowiedzialny za Wunderlist. Czy taka współpraca przyniesie oczekiwane efekty? Na pierwszy rzut oka, wszystko wskazuje na to, że aplikacja będzie godnym konkurentem tych istniejących na rynku od dłuższego czasu. Microsoft To-Do to oprogramowanie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
jedzbudyniem   5 #1 07.06.2017 15:02

Wszystko fajnie tylko po co? skoro jest onenote?

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza