Microsoft Word

Strona główna Android Biuro i firma Edytory tekstu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mobilna wersja jednego z najpopularniejszych edytorów tekstów. Oferuje możliwość otwierania oraz edytowania dokumentów zapisanych w chmurze OneDrive, Dropbox, Dysk Google, Box, SharePoint oraz w pamięci urządzenia. Przeznaczona jest dla tabletów i telefonów z systemem Android.

Ilość dostępnych narzędzi jest znacznie ograniczona względem edycji dla systemu Windows, jednak w przypadku systemów mobilnych taki zabieg pomaga w nawigacji. Znajdziemy tu większość z najczęściej używanych narzędzi. Możemy zmieniać wielkość, kolor i czcionkę tekstu dodawać wcięcia, wypunktowania, stopkę, przypisy, tabele, zmieniać widok i sprawdzać pisownię. Dodatkowo program oferuje spory zbiór gotowych szablonów.

Word na Androida oferuje 3 tryby pracy. Bez logowania na konto możemy przeglądać dokumenty. Po zalogowaniu się na konto, które nie ma subskrypcji Office 365 otrzymamy dodatkowo możliwość edytowania, ale przy ograniczonym zestawie narzędzi. Dopiero Office 365 zapewnia nam dostęp do wszystkich funkcji i możliwości aplikacji.

Interfejs bardzo dobrze dopasowano do ekranów mobilnych, dzięki czemu praca z dokumentami nie powinna sprawiać problemu. Nie zabrakło również możliwości drukowania i udostępniania dokumentów innym osobom. Microsoft Word to obecnie jeden z lepszych, darmowych edytorów tekstu na Androida. Na pewno nie zastąpi pełnego, desktopowego pakietu, jednak jako narzędzie do edycji oraz tworzenia niezbyt zaawansowanych dokumentów sprawdza się znakomicie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze aplikacje na Androida z 2015 roku – nie tylko te najsłynniejsze

28
31.12.2015  •  Łukasz Maślanka

Aplikacji na urządzenia z Androidem jest dziś więcej, niż na jakąkolwiek inną platformę. W sklepie Google Play można spędzić godziny, szukając coraz to nowych programów. W 2015 r. w świecie Androida pojawiło się sporo perełek, na które warto zwrócić uwagę. Oto nasz wybór najciekawszych aplikacji na Androida, wydanych w kończącym się właśnie roku. Szukając programów na Androida wydanych w dobiegającym końca 2015 r., przyjęliśmy dwa kryteria wyboru. Po pierwsze, polecimy Wam kilka aplikacji z grona tych najbardziej znanych, pobieranych miliony razy przez użytkowników z całego świata. Po drugie…

Office dla smartfonów z Androidem już w finalnej wersji. Microsoft właśnie wygrał z Google?

41
24.06.2015  •  Adam Golański

Od ponad miesiąca użytkownicy smartfonów z Androidem mogli korzystać z testowej wersji pakietu Microsoft Office na ich urządzenia. Dzięki nim firma z Redmond mogła sprawdzić swoje aplikacje na ponad 1900 różnych modelach. I wreszcie się doczekaliśmy – Word, Excel i PowerPoint debiutują na małych ekranach, dołączając do wcześniej dostępnej wersji na androidowe tablety. W założeniu aplikacje biurowe Microsoftu na Androida miały połączyć obce sobie światy – znany z Office dla Windows wygląd i wrażenia z zupełnie przecież nieprzystającym do nich interfejsem mobilnego systemu Googlea. Redmond…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 13.05.2016 08:29

Uwielbiam takie komentarze jak niejakiego (-iej) Jaxa. Zero merytorycznych argumentów, ale lipa. Bo tak.

  #1 30.01.2015 20:53

Lipa. Word w takiej formie jest bezużyteczny.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych