r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft kończy wsparcie dla Visty SP1, skupia się na Windows 8

Strona główna Aktualności

Microsoft zakończył wsparcie dla Windows Vista Service Pack 1 i Windows XP Service Pack 2. Firma zapowiada natomiast zbliżenie Windows 8 z urządzeniami przenośnymi.

Microsoft, jak czytamy na blogu firmy, użytkownikom korzystającym z Visty zaleca przesiadkę na nowszą wersję oprogramowania - Windows 7. Podobnie osobom, które mają zainstalowany w swoich komputerach system z 2001 roku z SP2. W sumie wsparcie dla Windows XP skończy się za tysiąc dni - 8 kwietnia 2014 roku. Mimo bardzo dobrej sprzedaży Windows 7, Microsoft ma nadal problem ze starszymi wersjami swojego systemu, które mocno trzymają się na rynku. Według NetMarketShare w czerwcu 51,15% spośród komputerów z Windows posiadało wersję z 2001 roku.

Microsoft liczy na to, że uda mu się odwrócić trendy, wprowadzając kolejne wydanie swojego systemu. Podczas konferencji Microsoft’s Worldwide Partner Conference w Los Angeles, firma przekonywała, że w najbliższym czasie stworzy wspólny ekosystem dla telefonów, pecetów, Xbox, telewizorów i tabletów. Będzie on oparty na Windows 8 i Windows Phone 7. Między innymi dlatego rozwijany jest nowy interfejs Metro, który ma wizualnie zbliżyć do siebie rozwiązania dla smartfonów i komputerów. Więcej szczegółów na temat Windows 8 zdradzonych zostanie podczas wrześniowej konferencji BUILD.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.