reklama

Microsoft nie zrezygnuje z programu Games with Gold

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Zapowiedziany podczas minionych targów E3 program Games with Gold, czyli dawanie użytkownikom konsoli Xbox 360 opłacającym abonament dwóch darmowych gier w miesiącu, będzie kontynuowany. Microsoft początkowo planował zakończyć go wraz z pojawieniem się na rynku Xboksa One, ale ponoć cieszył się on taką popularnością, że szkoda by było. GwG zmienia się więc w normalne długofalowe rozdawnictwo.

Przypomnę, że w ramach akcji mogliśmy do tej pory pobrać Fable III, Defense Grid, Assassin's Creed II, Crackdown, Dead Rising 2 z prologiem Case Zero, Magic: The Gathering — Duels of the Planeswalkers 2013, Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas, Might & Magic: Clash of Heroes, a obecnie do programu trafiło dawno obiecywane Halo 3 (dostępne do zaklepania do końca miesiąca). W dalszym ciągu należy nastawiać się na miks różnej jakości produkcji typowo komercyjnych z mniejszymi projektami z Arcade.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało