Pięć hitów w czerwcowym Games with Gold

Pięć hitów w czerwcowym Games with Gold23.05.2017 17:19
Pięć hitów w czerwcowym Games with Gold

Z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy.

Wsteczna kompatybilność pozwala również na grę wieloosobową pomiędzy konsolami w tytułach na Xbox 360, jest bezpłatna i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta. Wszystkie zestawy z konsolami Xbox One w Polsce zawierają 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold.

W czerwcowej ofercie Games with Gold znajdą się:

  • Speedrunners – gra dostępna pomiędzy 1-30 czerwca na konsoli Xbox One
  • WATCH_DOGS – gra dostępna pomiędzy 16 czerwca-15 lipca na konsoli Xbox One
  • Assassin's Creed III – gra dostępna pomiędzy 1-15 czerwca na konsoli Xbox 360 (dostępna również bezpłatnie we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
  • Dragon Age: Origins – gra dostępna pomiędzy 16-30 czerwca na konsoli Xbox 360 (dostępna również bezpłatnie we wstecznej kompatybilności na Xbox One)

Dodatkowo, z okazji premiery gry Phantom Dust – bezpłatnego, odświeżonego klasyka z oryginalnej konsoli Xbox One – abonenci Xbox Live Gold będą mogli w czerwcu bezpłatnie pobrać rozszerzenie do gry wieloosobowej zawierające liczne dodatki do gry.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)