r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft omawia aplikację do zarządzania przyjaciółmi i kontaktów z nimi na Xbox One

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Xbox One nie tylko ma nam zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie, oferując interesujące gry, ale również pozwolić na cieszenie się swymi sukcesami z przyjaciółmi. Do zarządzania listą znajomych oraz kontaktów z nimi opracowano od podstaw aplikację, którą Microsoft w krótkim materiale postanowił na szybko przedstawić. Przesiadka z Xboksa 360 zaowocuje automatycznym przeniesieniem kumpli z listy.

Teraz może być na niej nawet 1000 osób, przy czym nie ma limitu na liczbę tych, które tylko śledzimy albo śledzących nasze poczynania. Należy postrzegać to w kategoriach takiego konsolowego Twittera, a takie podejście przełoży się też na zaangażowanie w gry. Nie trzeba będzie być przykładowo bezpośrednio połączonym z mistrzem jakiegoś tytułu, żeby próbować pobić jego rekord w danej produkcji. Aplikacja, poza możliwością zaznaczenia również ulubionych osób, zaoferuje także wgląd w aktualnie dostępne grupy znajomych. Karta gracza pokazuje obrazek w wysokiej rozdzielczości go reprezentujący, dorobek punktowy z gier, liczbę przyjaciół oraz fanów plus jaką ma reputację. Szybko dostaniemy się tu też do ekranów z Osiągnięciami czy wrzuconych do sieci materiałów wideo. Rzecz jasna będzie opcja ustawienia, jakimi informacjami chcemy się dzielić ze światem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.