r   e   k   l   a   m   a
reklama

Microsoft przedstawia limitowaną edycję Xboksa One — Day One 2013

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Do premiery Xboksa One jeszcze trochę czasu zostało, ale Microsoft ma już gotowych kilka próbek produkcyjnych swojej konsoli, więc postanowił zaspokoić fanów filmików, które prezentują tak zwany unboxing, czyli zademonstrować to, co znajdziemy w opakowaniu. Pierwszy rzut sprzętu na rynek, określany jako Day One 2013, będzie nieco bogatszy od sprzedawanego w sklepach później, tak jak było także z Xboksem 360.

W pudle oznaczonym jako edycja specjalna znajdziemy oczywiście konsolę, nowy sensor Kinect, drukowaną instrukcję i kilka broszurek, naklejkę, pad z wyjątkowo chromowanym w tej wersji krzyżakiem i napisem na środku, headset (dodawany okazuje się będzie w każdej wersji konsoli), wysokiej jakości kabel 4K HDMI 1.4 plus sporych rozmiarów zasilacz z kablem. Do tego dochodzi kod na tajemnicze cyfrowe osiągnięcie Day One.

Przy okazji okazało się, że nagrywanie filmików z gier to opcja dostępna wyłącznie w ramach abonamentu Gold. Firma Sony potwierdziła od razu, że do korzystania z podobnej funkcjonalności na PlayStation 4 nie będzie wymagała PlayStation Plus.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem