r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft udostępnił narzędzie do naprawy szkód po wadliwej aktualizacji Windows 7

Strona główna Aktualności

W sobotę informowaliśmy o tym, że wtorkowy zestaw poprawek bezpieczeństwa KB2823324 dla systemów Windows 7 i Windows Server 2008 spowodował niekontrolowane restarty maszyn u niektórych użytkowników. Przy każdym rozruchu systemu pojawiał się niebieski ekran, nie działało oprogramowanie antywirusowe i pojawiały się komunikaty o błędach w systemie plików.

Microsoft zalecał odinstalowanie pakietu poprawek, a dziś pojawiło się narzędzie Repair Disk dla KB2823324 i KB2782476 (KB2840165) dla Windows 7, które można pobrać na stronach wsparcia. Użytkownicy, którzy nie mogą ponownie włączyć swoich komputerów, mogą też pobrać obraz ISO, utworzyć rozruchową płytę lub dysk USB i uruchamiając z niego system odinstalować niefartowną aktualizację.

Te narzędzia działają tylko na maszynach obsługujących NX (wyprodukowanych po 2003 roku), na 32-bitowym Windows 7 (z lub bez SP1) i nie będą działać jeśli włączony jest Bitlocker.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.