reklama

Microsoft udostępnił narzędzie do naprawy szkód po wadliwej aktualizacji Windows 7

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

W sobotę informowaliśmy o tym, że wtorkowy zestaw poprawek bezpieczeństwa KB2823324 dla systemów Windows 7 i Windows Server 2008 spowodował niekontrolowane restarty maszyn u niektórych użytkowników. Przy każdym rozruchu systemu pojawiał się niebieski ekran, nie działało oprogramowanie antywirusowe i pojawiały się komunikaty o błędach w systemie plików.

Microsoft zalecał odinstalowanie pakietu poprawek, a dziś pojawiło się narzędzie Repair Disk dla KB2823324 i KB2782476 (KB2840165) dla Windows 7, które można pobrać na stronach wsparcia. Użytkownicy, którzy nie mogą ponownie włączyć swoich komputerów, mogą też pobrać obraz ISO, utworzyć rozruchową płytę lub dysk USB i uruchamiając z niego system odinstalować niefartowną aktualizację.

Te narzędzia działają tylko na maszynach obsługujących NX (wyprodukowanych po 2003 roku), na 32-bitowym Windows 7 (z lub bez SP1) i nie będą działać jeśli włączony jest Bitlocker.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić