Miej swój wkład w rozwój pakietu Office

Strona główna Aktualności

O autorze

Pracownicy firmy Microsoft uruchomili nieoficjalną witrynę pozwalającą użytkownikom zgłaszać propozycje nowych funkcji oraz informować o błędach obecnych w pakiecie Microsoft Office.

Projekt nazwano Make Office better i mimo, że odpowiedzialne są za niego dwie osoby zatrudnione w firmie Microsoft - Steve Zaske oraz Luke Foust, ma on nieco nieoficjalny wydźwięk. Jak czytamy na stronie makeofficebetter.com, choć jesteśmy zatrudnieni przez Microsoft, nie jest to jego oficjalny projekt. Użytkownicy nie mogą spodziewać się zatem bezpośrednich odpowiedzi od firmy. Autorzy zapewniają jednak, że dołożą wszelkich starań, by umieszczone na łamach witryny sugestie dotarły do zespołu rozwijającego pakiet Office. Oprócz publikowania propozycji, witryna umożliwia ich oceniane i komentowanie. Najlepiej zaopiniowane pomysły trafiają na górę strony.

Wysyłanie sugestii i komentowanie wymaga zalogowania w serwisie - co ciekawe, bez rejestracji można jednak zalogować się wykorzystując architekturę OpenID, która na tle Microsoftu raczej nie należy do codziennych widoków.

© dobreprogramy

Komentarze