r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Milionowe hasło na Wikipedii

Strona główna Aktualności

Fundacja Wikimedia ogłosiła utworzenie milionowego artykułu w anglojęzycznej edycji największej sieciowej encyklopedii. Jubileuszowe hasło opisuje stację kolejową w szkockiej miejscowości Jordanhill.

Mimo docierających do nas informacji o problemach twórców Wikipedii ze spadającym poziomem dodawanych haseł i przypadkach publikacji fałszywych informacji, encyklopedia ta wciąż uznawana jest za najlepsze źródło wiedzy w Internecie. Z pozoru kontrowersyjny system zezwalający na dowolną edycję treści wydaje się sprawdzać i Wikipedia jest największym i najszybciej rozwijającym się projektem tego typu. Miesiąc temu informowaliśmy o przekroczeniu przez polską edycję poziomu 200 tysięcy haseł, a całkowitą liczbę wpisów we wszystkich wydaniach szacuje się na ponad 3 miliony.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.