Mimo: Learn to Code Mimo: Learn to Code 3.28

Strona główna Android Edukacja i nauka Matematyka, statystyka i informatyka
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mimo: Learn to Code to kurs programowania na Androida, który kierowany jest przede wszystkim do osób stawiających pierwsze kroki w tej dziedzinie lub które miały z programowaniem tylko niewielką styczność. Aplikacja w przyjazdy sposób, głównie za pomocą przykładów, uczy elementarnej wiedzy związanej z wybranym językiem programowania, a po wykupieniu dostępu do pełnej wersji, również nieco bardziej skomplikowanych zagadnień.

Program zawiera w sobie kilkugodzinne kursy między innymi z języka Java, C#, Ruby i Python, ale można się tu także nauczyć HTML-a, zapytań SQL, obsługi systemu kontroli wersji Git oraz terminala. Kursy podzielone zostały tematycznie, a w ramach jednego szkolenia dostępnych jest co najmniej kilkadziesiąt lekcji.

Darmowa wersja programu pozwala przyswoić wiedzę zazwyczaj z dwóch pierwszych dziedzin w ramach całego kursu. Aby uzyskać dostęp do pozostałych, konieczne jest kupienie subskrypcji. Na tę chwilę miesięczny dostęp wyceniony został na niespełna 45 złotych, zaś jeśli użytkownik zdecyduje się z góry wykupić dostęp na rok, zapłaci stosunkowo korzystne, niecałe 130 złotych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!