r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Min 1.7.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Min to nietypowa przeglądarka internetowa, której cechą charakterystyczną jest minimalistyczna forma i wysoka szybkość działania. Aplikacja nie stara się upodabniać do wiodących propozycji innych producentów, ale stanowić dla nich wyraźną alternatywę.

Galeria programu

Producent skupił się na stworzeniu programu, w którym użytkownik nie będzie rozpraszany przez zbędne treści podczas przeglądania zasobów Sieci. W ustawieniach możliwe jest więc nawet blokowanie wyświetlania obrazków, a podczas przeglądania stron – korzystanie z trybu skupienia, który ukrywa z widoku pozostałe karty oraz uniemożliwia tworzenie nowych, zmuszając użytkownika do tytułowego skupienia się na czytaniu wyświetlonej witryny.

W aplikacji zaimplementowano również kilka interesujących rozwiązań związanych z obsługą: wpisana w pasku adresu komenda !bookmarks wyświetli listę wszystkich zakładek, którą można później przeszukiwać, zaś kombinacja klawiszy Ctrl+N stworzy nowe zadanie, w ramach którego grupować będzie można karty.

Program rozwijany jest w duchu otwartego kodem oprogramowania. Repozytorium znajduje się na GitHubie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Min 1.6.0: nietypowa przeglądarka po pierwszej w tym roku aktualizacji

34
OPROGRAMOWANIE 04.07.2017 | Oskar Ziomek

Przeglądarki internetowe w wielu kwestiach są dziś do siebie podobne, jednak nie wszyscy producenci starają się iść tym samym tropem, oferując także programy mocno odstające od pozostałych aplikacji. Jedną z właśnie takich, nietypowych propozycji jest z pewnością Min – minimalistyczna przeglądarka z otwartym kodem, która otrzymała niedawno aktualizację do wersji 1.6.0. Już na wstępie należy natomiast wspomnieć, iż przy okazji tej aktualizacji skupiono się tylko na dopracowaniu aktualnych funkcji przeglądarki, dodając przede wszystkim nowe skróty, które prowadzą do części opcji. I tak na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #8 21.12.2017 06:56

@guma77: Sorry, ale nie próbowałem tego Mina, więc nie wiem.

guma77   11 #7 20.12.2017 13:01

@juta: dziala to na linux ,ale marna konfiguracja , wiec sorry , a zakladek nie idzie dodac :/

Autor edytował komentarz w dniu: 20.12.2017 13:12
juta   19 #6 22.11.2017 10:22

@mojnikaj (niezalogowany): Nie no, naprawdę Ty tak serio ? ''Mam nadzieje że nigdy nie będzie aktualizowana''. Daruje sobie ''wykładu'' na temat bezpieczeństwa, ale każdy program który mamy, POWINIEN być w najnowszej wersji. Zatem jak wyjdzie nowsza wersja przeglądarki Min, to polecam Ci zaktualizowanie do tej wersji, o ile dalej będziesz z niej korzystać ;)

  #5 14.10.2017 20:45

Najlepsza możliwa przeglądarka jaka kiedykolwiek wyszla w tej części wszechświata. Mam nadzieje ze nigdy nie bedzie aktualizowana, strony powinny być aktuaizowane zeby dzialay na min 1.60 pozatym wszystko w niej dziala i you tube i gry flash na stronach

  #4 14.10.2017 20:37

Najlepsza możliwa przeglądarka jaka kiedykolwiek wyszla w tej części wszechświata. Mam nadzieje ze nigdy nie bedzie aktualizowana, strony powinny być aktuaizowane zeby dzialay na min 1.60 pozatym wszystko w niej dziala i you tube i gry flash na stronach

  #3 15.08.2017 08:20

@PiotrXP (niezalogowany): "Nie działa na Windows XP"

Już są lata świetlne od Windows XP przejdź na co najmniej Windows 7

  #2 23.07.2017 16:34

Nie działa na Windows XP

  #1 16.07.2017 16:41

nic w niej nie działa poza wejściem na główną stronę domeny

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.