r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mobit Skaner 3.60.11

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów

Mobit Skaner to program na smartfony z Androidem, dzięki któremu jest możliwe odczytywanie ważnych informacji o produktach na podstawie ich kodów kreskowych. Aplikacja czerpie z bazy danych GS1 Polska, w której obecnie znajduje się ok. 4 miliony towarów, w tym produktów spożywczych i lekarstw.

Używając programu Mobit Skaner do skanowania kodu kreskowego na opakowaniu produktu, leku lub suplementu diety, poznamy skład chemiczny oraz informacje podmiocie odpowiedzialnym i o zamiennikach. Aplikacja pozwala też zgłosić ewentualne działanie niepożądane danego leku.

r   e   k   l   a   m   a

Mobit Skaner zapewnia dostęp do informacji pochodzących z baz danych w Polsce oraz z Unii Europejskiej o substancjach szkodliwych. Program poleca też produkty warte uwagi, informuje o promocjach, a do historii wyszukiwanych produktów wrócimy za pomocą osobnej sekcji w aplikacji.

Program Mobit Skaner jest darmowy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Weź pigułkę! Aplikacje dla biorących leki

27
OPROGRAMOWANIE 12.01.2016 | Anna Rymsza

Hipokrates mówił swoim uczniom, by uważali na pacjentów, którzy często kłamią, że przyjmują zalecone im leki. Różne źródła podają, że w Polsce tylko 65% chorych przyjmuje leki regularnie i zgodnie z zaleceniami lekarza. To oczywiście prowadzi do różnych problemów, od uszczerbku na zdrowiu, po straty finansowe. Takie zachowanie może mieć wiele przyczyn, od zbyt wysokich cen wielu preparatów, po zwykłe „ja wiem lepiej”. Jeśli powodem jest nieuwaga lub brak systematyczności, można problem rozwiązać z pomocą jednej z opisanych poniżej aplikacji. Weź pigułkę! Moje Leczenie Moje Leczenie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.